Noclegi Rybitwa

noclegi w słonecznej Karwi

Władysławowo

Władysławowo, nazwane na cześć niegdysiejszego właściciela wsi - obecnie miasta, stało się niezwykle popularne w okresie międzywojennym. Zjeżdżały tu wtedy wszystkie ważniejsze osobistości kraju, a wakacje spędzali nawet liderzy innych państw. Polskie elity budowały tutaj swoje domki letniskowe, z których większość zachowała się do dzisiaj i niejednokrotnie pełni funkcje muzeów (dom gen Hallera). Inne ważne osobistości mają we Władysławowie swoje pomniki (marszałek Piłsudski, Stefan Żeromski).

Oferta noclegowa Władysławowa jest bardzo bogata i obejmuje w zasadzie wszystko od luksusowych hoteli po gospodarstwa agroturystyczne i małe chatki bezpośrednio nad morzem. Polecamy także atrakcje turystyczne i noclegi w Jastarni. Trzeba się przygotować na to, że pobyt tutaj może być dość kosztowny, zwłaszcza w szczycie sezonu turystycznego.

Miasto przyciąga do siebie pięknymi krajobrazami, spokojnym w tym rejonie Bałtykiem i potężnym zapleczem infrastrukturalnym dla miłośników sportów wodnych. Jeśli jakiś sport wodny istnieje, warto się go tu nauczyć, wypożyczyć do niego sprzęt i go uprawiać. A po wyjściu z wody można udać się do centrum miejscowości, gdzie znajduje się Aleja Gwiazd Sportu – tutaj pamiątkę po sobie zostawiają zaproszeni wielcy mistrzowie.


Oferujemy

Pokoje 2, 3, 4 osobowe w pełni wyposażone z łazienkami i balkonami. 


Na terenie obiektu dostępne jest boisko do siatkówki, plac zabaw, miejsce na grilla z altaną.


Rybitwa to również bar z tradycyjnym domowym jedzeniem oraz świeżymy smażonymi i wędzonymi rybami.

Zapewniamy bezpłatny dowóz z dworca PKP we Władysławowie.

Partnerzy