Noclegi Rybitwa

noclegi w słonecznej Karwi

Karwieńskie Błoto

Karwieńskie Błoto, Pierwsze i Drugie, to zespół bliźniaczych wsi, które według wielu osób pełnią rolę przede wszystkim sypialni dla pobliskiej Karwi. Można jednak podejrzewać, że takie głosy płyną przede wszystkim od mieszkańców samej Karwi, ponieważ Karwieńskie Błoto ma całkiem sporo do zaoferowania, nawet pomimo swojej niezbyt atrakcyjnej nazwy.
Ważną kwestią jest łatwy dojazd do zespołu miejscowości. Można do nich bowiem trafić bezpośrednio z dużej drogi wojewódzkiej, która ciągnie się od samego trójmiasta. Początkowo w kwestiach turystycznych działał tutaj tylko obóz harcerski ZHP, ale od momentu, kiedy przygotowano w pełni profesjonalne kąpielisko morskie, zaczęło tutaj zjeżdżać coraz więcej turystów. Jest to miejsce ciekawe także dlatego, że Karwieńskie Błoto Drugie w całości jest parkiem krajobrazowym prezentującym uroki typowe dla krajobrazu wydmowego i lasów sosnowych.

Oferta noclegowa Kamieńskich Błot nie jest niestety nazbyt rozbudowana. Dominują w niej kwatery prywatne. Wszystkie noclegi w Karwieńskich Błotach zarówno I jak i II to bardzo często gospodarstwa agroturystyczne oraz w mniejszym stopniu niewielkie domy wczasowe, które swoją działalność rozpoczęły dopiero niedawno. Ciekawą alternatywą dla nich mogą być domki letniskowe.

Oferujemy

Pokoje 2, 3, 4 osobowe w pełni wyposażone z łazienkami i balkonami. 


Na terenie obiektu dostępne jest boisko do siatkówki, plac zabaw, miejsce na grilla z altaną.


Rybitwa to również bar z tradycyjnym domowym jedzeniem oraz świeżymy smażonymi i wędzonymi rybami.

Zapewniamy bezpłatny dowóz z dworca PKP we Władysławowie.

Partnerzy